Sezon halowy zdążył nabrać tempa. Podczas minionego weekendu w hali tenisowej MKT rozegraliśmy aż trzy turnieje.

Sobota 26 października była dniem poświęconym w stu procentach naszym najmłodszym zawodnikom, którzy mogli rywalizować w dwóch turniejach tego samego dnia. Pierwszy z nich to turniej Tenis 10 prowadzony w dwóch kategoriach – pomarańczowej i czerwonej. W pierwszej z nich zwyciężył Skoczylas Aleksander. W drugiej natomiast nie miał sobie równych Rząsa Julian. Tego samego dnia obyło się także pierwsze i zapewne nie ostatnie GPSWA Dzieci i Młodzieży. Frekwencja dopisała i do zawodów przystąpiło 14 młodzieńców, spośród których najlepszy okazał się Oleksak Filip.

W niedziela natomiast odbył się cykliczny turniej przeznaczony dla naszych nieco starszych zawodników – Senior Cup rozgrywany w dwóch kategoriach. W kategorii 50+ udział wzięło 4 panów, z których najlepszy okazał się Jacek Kadis. Natomiast kategoria 65+ pozostaje w rękach Mieczysława Pęzioła, który nie dał ani odrobiny nadziei żadnemu ze swoich 4 rywali.

Zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy do niepoddawania się i spróbowania swoich sił podczas kolejnych turniejów.