11 listopada 🇵🇱 mieliśmy okazję razem spędzi ważny dla Polski dzień – Święto Niepodległości.

Z tej okazji zorganizowany został otwarty turniej deblowy pod Patronatem Prezydenta Miasta Stalowa Wola.

W turniej wzięło udział 30 uczestników, 12 par męskich oraz 3 pary żeńskie. Podczas turnieju odbyło się oficjalne otwarcie. Wszystkich zawodników
i zawodniczki przywitał Dyrektor Klubu Pan Stanisław Wierzgacz, następnie nawiązał do 101 rocznicy odzyskania niepodległości, w dalszej części odśpiewano hymn Polski. Na końcu zostały rozlosowane nagrody rzeczowe wśród wszystkich uczestników turnieju.

W turnieju mężczyzn najlepsza okazała się para Jakub Kłeczek / Szymon
Styś, która w finale pokonała parę Mariusz Dereń / Radosław Pielecha 6/3, 7/6. Trzecie miejsca przypadły parom Paweł Siek / Maciej Mateusz oraz Marcin
Gancarczyk / Paweł Konopelski.

Wśród pań najlepiej wypadła para Natasza Opalińska / Agata Soja, na drugim stopniu podium znalazła się para Agnieszka Szeliga / Katarzyna Bronowska, a trzecie miejsce w tym dniu przypadło parze Aneta Furman / Natalia Czerwińska.