W niedzielę na naszych kortach odbył się trzeci turniej z cyklu Senior Cup.

Ta odsłona była inna niż wszystkie poprzednie, ponieważ wprowadziliśmy na stałe cykl turniejowy Senior Cup do systemu TPO Polskiego Związku Tenisowego. Odtąd aby wziąć udział w turnieju będzie trzeba posiadać aktualną licencję PZT oraz zgłoszenia do turnieju będą odbywać się tylko poprzez system TPO. Uczestnicy naszych turniejów odtąd za udział w turnieju oprócz punktów rankingowych wewnątrz klubowych będą teraz oficjalnie zdobywać punkty oraz pozycję w rankingach Polskiego Związku Tenisowego.

Na tym koniec zmian. Standardowo turniej rozgrywaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych.

50+
Udział wzięło 6 panów, którzy rywalizowali w dwóch grupach. Z każdej z grup dwie osoby awansowały do drabinki finałowej, na której końcu znalazł się Mirosław Furman wygrywając z Jackiem Kadisem 4/6, 7/5, 10/7. Miejsca trzecie dla Grzegorza Breśki oraz Alberta Michalewskiego.

65+
W odrobinę bardziej wiekowej kategorii udział wzięło 7 panów, rywalizowali ze sobą na takich samych zasadach jak kategoria 50+. Standardowo triumfował Mieczysław Pęzioł nie dając kolegom cienia szans na oddanie pierwszego miejsca podium zwyciężając w finale 6/3 z Mirosławem Adamusem. Trzecim miejscem podzielili się Antoni Mysior oraz Andrzej Zagórowski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział oraz zapraszamy na kolejne odsłony.