Podczas weekendu rozegraliśmy duży turniej- Otwarty Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Stalowa Wola. Frekwencja dopisała. Udział wzięło 33 zawodników, w tym dużo osób przyjezdnych. Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach- open mężczyzn oraz open kobiet.


Open mężczyzn.

21 panów rozgrywało swoją kategorię drabinką pucharową. Pierwsze mecze rozpoczęły się o 10:00. Już od pierwszych piłek widać było wysoki poziom turnieju. Po bardzo wyrównanych meczach do fazy półfinałowej, która odbyła się w niedzielę o 9:00 zakwalifikowali się Parszowski Igor, Dąbrowski Zbigniew, Takmadżan Artem oraz Wrona Jakub. Miejsca trzecie zajęli Artem Takmadżan przegrywając z Jakubem Wroną 6/0, 6/4 oraz Zbigniew Dąbrowski ulegając Igorowi Parszowskiemu 6/3, 6/2. Po świetnej grze w finałowym pojedynku pierwsze miejsce wywalczył Parszowski Igor wygrywając w finale 6/2, 6/2 z Jakubem Wroną.


Open kobiet.

W niedzielę o 12:00 12 pań przystąpiło do rywalizacji w 4 grupach trzyosobowych. Po zaciętych meczach do drabinki półfinałowej awansowały Drela Zuzanna, Dubowik Izabela, Sołek Joanna oraz Pabisz Katarzyna. Do fazy finałowej zakwalifikowały się Izabela Dubowik wygrywając z Drelą Zuzanną 6/2, 6/2 oraz Pabisz Katarzyna pokonując Sołek Joannę 2/6, 6/2, 11/9. W finale swoją klasę pokazała Izabela Dubowik wygrywając w bardzo dobrym stylu 6/2, 6/2.


Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za udział. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz zachęcamy do kolejnych startów na naszych turniejach. Dzięki systemowi TPO obserwujemy nowe twarze wśród uczestników co przekłada się na regularny wzrost poziomu na naszych turniejach.

Do zobaczenia na kolejnym turnieju!