8 lutego w Dworze Dwikozy odbyła się Gala Finałowa  IV Plebiscytu sportowego portalu stw24.pl ze specjalnym udziałem Tomasza Kucharskiego, dwukrotnego mistrza olimpijskiego oraz pięciokrotnego medalisty mistrzostw świata w wioślarstwie. Na Bal przybył minister Bartłomiej Sienkiewicz, a po raz kolejny patronat nad wydarzeniem objęła vice minister sportu Anna Kupka.

Nasz klub miał swoich reprezentantów w dwóch kategoriach – Talent oraz Trener.

 

W kategorii Talent trzecie miejsce zdobyła Dominika Szymańska – MKL Sparta (445 głosów). Na drugim uplasowała się Oliwia Sybicka – MKT Stalowa Wola (779 głosy). Zwyciężyła Asia Iwasieczko – klub Kaito (894 głosów).

 

W kategorii Trener naszemu reprezentantowi – Włodzimierzowi Pikulskiemu niestety nie udało się zdobyć miejsca na podium. Trzecie miejsce z ilością 245 głosów zdobył Sebastian Janiec.  Drugie miejsce należy do Pawła Kunysza (388 głosy). Zwyciężył z ilością 473  głosów Krzysztof Momot MKL Sparta Stalowa Wola.

 

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim wspierającym reprezentantów naszego klubu. Rywalizacja toczyła się do ostatnich godzin plebiscytu, więc każdy ‘like’ był na wagę złota.

 

Dziękujemy!