W sobotę 15 lutego w Zamościu odbył się turniej Tenis 10, na którym obecna była mocna reprezentacja naszego klubu. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach.


Kategoria: Czerwona. Typ: Gra pojedyncza; Mieszany

Kategoria ta była rozgrywana w dwóch grupach czteroosobowych. Udział w niej wzięło dwóch naszych zawodników. Szeliga Marta zajęła miejsce piąte, a za nią szósty Rząsa Oliwier.


Kategoria: Pomarańczowa. Typ: Gra pojedyncza; Mieszany

Trzynastu młodych zawodników grało ze sobą w 4 grupach. W tym dwóch naszych reprezentantów, którym udało się zakwalifikować do fazy finałowej, a jednemu z nich zwyciężyć. Miejsce pierwsze dla Juliana Rząsy, na podium także trzeci – Takmadżan Bruno.


Kategoria: Zielona. Typ: Gra pojedyncza; Chłopcy

Do rywalizacji przystąpiło 10 zawodników, w tym piątka naszych chłopców. Mecze były najpierw rozgrywane w dwóch grupach, z których po dwie osoby wychodziły do fazy finałowej. W finale po raz drugi w turnieju kategorię wygrał zawodnik MKT – Skoczylas Aleksander pokonując klubowego kolegę Juliana Rząsę. Na podium po raz kolejny także Bruno Takmadżan. Dwóch pozostałych zawodników MKT Wojtek Szeliga oraz Alan Kordas odpadli po ciężkich zmaganiach w fazie grupowej.


Był to bardzo dobry wyjazd naszych zawodników. Gra pojedyncza chłopców została przez nas całkowicie zdominowana, a pozostałe kategorię wypadły także całkiem dobrze.