22.02 – sobota, IV GPSWA Dzieci i Młodzieży

Do turnieju zgłosiło się 6 zawodników. Turniej był rozgrywany w dwóch grupach, z których dwóch najlepszych wychodziło do fazy finałowej. Miejsce pierwsze wywalczył Karapetyan Alex pokonując w finałowym pojedynku Aleksandra Skoczylasa 6/2, 6/4. Miejsca trzecie dla Maksymiliana Kotulskiego oraz Kacpra Cisłaka.

23.02 – niedziela, IV Senior Cup

Turniej seniorów był standardowo rozgrywany w dwóch kategoriach – 50+ oraz 65+.

50+

Udział wzięło 5 zawodników rozgrywając wszystkie mecze w grupie. Najlepszy okazał się Denys Zdzisław wygrywając wszystkie mecze. Miejsce drugie – Próchniewicz Jan. Ostatnie miejsce na podium – Michalewski Albert.

65+

6 seniorów zmierzyło się ze sobą w dwóch grupach, z każdej z nich dwie osoby awansowały do drabinki finałowej. Zwyciężył Mirosław Adamus pokonując w finale Jerzego Niewiarowskiego 6/2. Miejsce trzecie zajęli Jacek Kasprzyk oraz Andrzej Zagórowski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział oraz gratulujemy zwycięzcom!