Zakończyliśmy dziś dwudniowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli. Mecze były rozgrywane w trzech kategoriach: MS Open, WS Open oraz 50+. Frekwencja dopisała w każdej z kategorii dzięki czemu każda z nich była rozgrywana systemem pucharowym.

MS Open

24 Panów od sobotniego poranka toczyło zacięte mecze w pełnym słońcu, aby w niedzielę rozegrać półfinały i w finale wyłonić najlepszego uczestnika. Do finału awansowali Filip Sobczyk (MKT Stalowa Wola) oraz Igor Parszowski. Pierwsze miejsce zajął zawodnik reprezentujący nasz klub. Niestety nie było nam dane zobaczyć decydującego meczu, ponieważ w półfinale Igorowi odnowiła się kontuzja i mimo chęci dalszej rywalizacji ze względów zdrowotnych musiał skreczować mecz przez co zajął drugie miejsce. Miejsca trzecie dla Tomasza Zontka oraz Tomasza Wdowiaka.

WS Open

W kategorii Pań udział wzięło 13 zawodniczek. Pierwsze miejsce wywalczyła Wiktoria Bryniak wygrywając w finale z Wiktorią Suchy 6/0  6/2. Miejsca trzecie zdobyły Mazur Adrianna oraz Ostrowska Monika

50+

Udział wzięło 11 panów, którzy mimo słońca rywalizowali na maksimum swoich możliwości. W finale pierwsze miejsce wywalczył Paweł Garnuszek pokonując w emocjonującym finale Artema Takmadżana 7/6  6/3. Miejsca trzecie dla Mirosława Furmana oraz Jarosława Ozgi.

Na koniec nie pozostaje nam nic innego jak podziękować za wysoką frekwencję oraz zaprosić na nasze kolejne turnieje. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców.

Do zobaczenia!