Słoneczna pogoda i wysokie temperatury nie przeszkodziły nam w przebiegu kolejnej tenisowej imprezy – Turnieju o Puchar Starosty Stalowowolskiego. Po wielu zaciętych pojedynkach i kilku naprawdę niesamowitych zwrotach akcji, udało nam się, spośród 38 zawodników, wyłonić zwycięzców poszczególnych kategorii.

MS Open

Do rozgrywek zgłosiło się 18 zawodników, którzy od sobotniego poranka toczyli zacięte mecze, aby w niedzielę rozegrać półfinały i w finale wyłonić najlepszego uczestnika. Dzięki cierpliwości i dużej konsekwencje do finału awansowali Jakub Wrona i Filip Sobczyk. Po zaciętym pojedynku Jakub Wrona wygrał z Filipem Sobczykiem (6/3 6/4). Trzecim miejscem podzielili się Tomasz Wdowiak i Igor Parszowski.

🥇Jakub Wrona
🥈Filip Sobczyk
🥉Tomasz Wdowiak i Igor Parszowski

WS Open

W kategorii Pań udział wzięło 7 zawodniczek, które swoją rywalizację rozstrzygnęły już w sobotę. Pierwsze miejsce wywalczyła Wiktoria Suchy 6/4 6/2. Na drugim miejscu znalazła się Weronika Konopka, zaś na trzecim miejscu znalazły się Julia Zontek i Monika Ostrowska.

🥇Wiktoria Suchy
🥈Weronika Konopka
🥉Julia Zontek i Monika Ostrowska

 

50+

W kategorii 50+ wzięło udział 13 Panów. Po wielu zaciętych pojedynkach najlepszy okazał się Dariusz Gąbka który pokonał w finale Jacka Kadisa 6/3 6/3. Trzecie miejsce wywalczyli Robert Stępień i Mirosław Furman.

🥇Dariusz Gąbka
🥈Jacek Kadis
🥉Robert Stępień i Mirosław Furman

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach.