Podopieczna Włodzimierza Pikulskiego, Oliwia Sybicka podczas ostatniego weekendu wzięła udział w OTK w Krakowie. Dzięki zaangażowaniu i sercu zostawionemu na korcie udało jej się wywalczyć pierwsze miejsce w singlu i deblu.

 

W ubiegły weekend (25-26.07.2020r.) Oliwia Sybicka (2009) zagrała OTK U12 Nadwiślan Kraków w KS Nadwiślan Kraków.  W turnieju zagrało 11 zawodniczek z całej Polski. Rozstawiona z nr 1 Oliwia  już w pierwszym meczu zagrała bardzo dobrze i wygrała z A. Janiszewską z KS AZS AWF Wrocław w dwóch setach wynikiem 6:3 6:3. W półfinale naszej wychowance udało się wygrać z D. Dehmel ze Szczecińskiego Centrum Tenisowego Prawobrzeże wynikiem 6:4 6:3. W meczu finałowym Oliwia pokonała E. Lu Knapik ze Sport Klub Kryspinów w super tie-breaku 6:4  2:4  10:6. We wszystkich meczach Oliwia zagrała dobrze choć jak sama podsumowała nie był to z jej strony najlepszy tenis.

W sobotę rozegrała też pierwszy mecz deblowy w parze z D. Dehel wygrywając 6:0 6:0 przeciwko parze Lumumba Diya/Stawowiak.
W meczu o pierwsze miejsce para Sybicka/Dehmel pokonały parę Lu Knapik/Bednarz wynikiem 0:6   6:3   10:4. Tym samym Oliwia zdobyła dwa pierwsze miejsca w sercu Krakowa na kortach KS Nadwiślan. W ciągu 2 upalnych dni, Oliwia zagrała 3 mecze singlowe i 2 deblowe dedykując sobie zwycięstwa z okazji 11 urodzin, które przypadają 29 lipca.