Pomimo wszystkich obostrzeń, związanych z panującym stanem epidemiologicznym, przez co napotkaliśmy szereg trudności organizacyjnych, w tym roku w pikniku wzięło udział blisko 100 dzieci, co niezmiernie nas cieszy.

IV Rodzinny Piknik z Rakietą rozpoczęli nasi najmłodsi podopieczni, ktorzy wzięli udział w licznych grach i zabawach, ktore dla nich przygotowaliśmy. Jednak najważniejszym punktem dla naszych małych podopiecznych okazała się wyspa skarbów, gdzie mogli sprawdzić się w ośmiu sportowych próbach, a dla wszystkich tych, którzy zaliczyli próby czekały drobne upominki i nagrody.

Po godzinie 13 na kortach tenisowych zameldowali się nasi nieco starsi podopieczni, ktorzy rywalizowali w kategorii pomarańczowej.
Dzieci zostały podzielone na grupy, a spotkania były rozgrywane na wszystkich 4 kortach. Do fazy pucharowej turnieju  awansowali: Karol Rozmus, Kinga Urbaś, Weronika Hołody i Maja Rozmus. Najlepszy z tej czwórki okazał się Karol, który w finale pokonał Weronike 10/6.

Chwilę przed 16 ruszyła kategoria żółta, gdzie mecze odbywały się w jednej 5 osobowej grupie. Najlepszy okazał się Karol Krawczyk, który wygrał wszystkie mecze w grupie. Drugie miejsce zajął Kacper Cislak, zaś trzecie Maksymilian Kotulski, Szymon Kłosowski oraz Alan Kordas.

Zarząd Miejskiego Klubu Tenisowego kieruje szczególne podziękowania za pomoc w organizacji IV Tenisowego  Rodzinnego Pikniku do:
Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli,
Firmy Thoni Alutec
Piekarni Rostek
Sklepu Sportowego Maraton
Pan Paweł Konopelski – GENERALI – Ubezpieczenia.

Dziękujemy również rodzicom i dzieciom, którzy pojawi się w tą niedzielę na kortach, za wspólnie spędzony czas, wspaniałą zabawę i mnóstwo radości. Mamy nadzieję, że udało nam się umilić wam tę pochmurną niedzielę.