Pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Stalowej Woli Amatorów w sezonie halowym przebiegł bez żadnych zakłóceń i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa związanych z panującym stanem epidemiologicznym, za co serdecznie dziękujemy i liczymy na to, że kolejne turnieje również będą odbywać się w takiej atmosferze.

Kategoria Open
Do turniej zgłosiło się 13 zawodników, którzy już w piątek poznali swoich rywali. Po bardzo wyrównanych pojedynkach do półfinałów awansowali: Kamil Kopycki, Bartosz Argasiński, Igor Parszowski oraz Tomasz Wdowiak. W pojedynkach półfinałowych Kopycki pokonał Argasińskiego 6/2 6/3, zaś Parszowski wygrał z Wdowiakiem 6/2 6/4. Pojedynek finałowy wygrał Kamil Kopycki 6/2 6/1.

Kategoria Open Kobiet
Do turniej Pań zgłosiło się 8 zawodniczek, które zostały podzielone na dwie grupy, w każdej po 4 osoby. Do półfinałów awansowały z grupy A: Zuzanna Drela i Agata Soja, natomiast z grupu B: Monika Ostrowska i Aleksandra Kruk. Po bardzo zaciętych pojedynkach do finałów awansowała Ostrowska, która pokonała Soję 6/3 6/3, oraz Drela, która wygrała z Kruk 6/3 6/2. Pojedynek finałowy nie odbył się, Zuzanna Drela oddała zwycięstwo walkowerem, dzięki czemu na pierwszym miejscu podium stanęła Monika Ostrowska.

Zwolennicy gry na kortach zewnętrznych, równolegle do trwającego turnieju na hali, rozegrali na świeżym powietrzu turniej Spontan Prolog, do którego zgłosiło się 12 zawodników. Po wielu emocjonujących pojedynkach, w pojedynku finałowym Mateusz Maciej pokonał Dariusza Szczucińskiego 6/3 1/6 10/7. Inicjatorem i pomysłodawcą tego dość nietypowego, jak na tą porę roku turnieju był Pan Tomasz Zontek, któremu serdecznie dziękujemy za pomysł i ufundowanie nagród dla zwycięzców.