Thoni Team to nasze najmłodsze dziecko wśród programów treningowych, które powstało w zeszłym roku i które dzięki wsparciu finansowemu naszych sponsorów Thoni Alutec oraz zaangażowaniu rodziców, dzieci i trenerów funkcjonuje bez żadnych zakłóceń.

Pozytywne komentarze i zainteresowanie, które pojawiło się z Państwa strony, zmobilizowało nas do stworzenia kolejnej grupy treningowej w ramach projektu Thoni Team. Do nauki tenisa tym razem zaprosiliśmy dzieci z rocznika 2016. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, wtorki i czwartki o godzinie 16:00 i trwają pełną godzinę zegarową. Informujemy również, że mamy jeszcze dwa wolne miejsca w tej grupie wiekowej, dlatego zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu z nami. Więcej informacji w siedzibie klubu lub pod numerem telefonu: 530 335 225. Serdecznie zapraszamy!

Firmie Thoni Alutec serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe, dzięki któremu możemy rozwijać nasza pasję i dzielić się radością z gry w tenisa. To dzięki wam możemy działać na rzecz rozwoju tenisa w naszym mieście i zapewnić prawidłowy rozwój naszych najmłodszych podopiecznych.