Do turnieju zgłosiło się 10 par męskich i 4 pary kobiece. Panie grały w grupie każda para z każdą, do dwóch wygranych setów od stanu 2/2. Wśród Pań najlepsza okazał się duet Monika Ostrowska/Grażyna Urbanik.
1 miejsce Monika Ostrowska/Grażyna Urbanik
2 miejsce Agnieszka Szeliga/Katarzyna Bronowska
3 miejsce Agata Soja/Natalia Czerwińska
4 miejsce Karolina Maślach/Julia Zontek

Panowie zostali podzieleni na dwie grupy, po 5 par w każdej i podobnie jak Panie mecze rozgrywali do dwóch wygranych setów, od stanu 2/2. Najlepsi w swoich grupach okazali się (gr A) Miłosz Sroka/Andrzej Pichur, Maciej Wilczyński/Tomasz Wdowiak, (gr B) Robert Stępień/Dariusz Kiełb, Bartosz Argasiński/Stanisław Wierzgacz. W pojedynkach półfinałowych para Kiełb/Stępień wygrała z parą Wilczyński/Wdowiak 4/6 , 7/6 10/6, zaś w drugim półfinale para Wierzgacz/Argasiński pokonała parę Sroka/Pichur 7/6 , 7/5. W finale para Stępień/Kiełb wygrała z parą Wierzgacz/Argasiński 6/3 7/5.

1 miejsce Robert Stępień/Dariusz Kiełb
2 miejsce Bartosz Argasiński/Stanisław Wierzgacz
3 miejsce Miłosz Sroka/Andrzej Pichur, Maciej Wilczyński/Tomasz Wdowiak

Miejski Klub Tenisowy w Stalowej Woli dziękuje za pomoc w organizacji i objęcie patronatu nad turniejem Prezydentowi miasta Stalowej Woli Panu Lucjuszowi Nadbereżnemu.  Zawodnikom zaś dziękujemy za wspaniałą atmosferę i zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa związanych z panującym stanem epidemiologicznym.