W dniach 19-21 grudnia 2020r. Oliwia zakończyła rok na kortach twardych w Pszczynie. Był to dobrze zorganizowany turniej w atmosferze przedświątecznej. Oliwia rozstawiona z nr 1, pierwszy pojedynek zagrała z Emilią Lu Knapik (Sport Klub Kryspinów), z którą wygrała 6:4  6:4. W drugiej rundzie zmierzyła się Julią Borowik (Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza) i również zakończyła mecz wygraną 6:4  6:1. W półfinale spotkała się z Leną Markowską (KS Górnik Bytom) i wygrała 6:4  6:2. W finale została pokonana przez Emilię Michtę 2:6  2:6. Choć w meczu finałowym zabrakło Oliwii sił, to mecz ten można zaliczyć do poprawnie zagranych.

 

 

Rok 2020 był szczególnym rokiem dla zawodniczki MKT Stalowa Wola. W ciągu 20 miesięcy z miejsca 242 awansowała na 3 do U12 i 1 do U11. To ogromny sukces poparty ciężką pracą treningową oraz turniejową. Oliwia zbiera również doświadczenie w grze z młodziczkami U14. W roku 2020, podopieczna trenera Włodzimierza Pikulskiego zagrała w Polsce 21 turniejów, w tym 82 meczów (66 wygranych i 15 przegranych). Miała również kilka konsultacji z trenerem głównym Kadry Narodowej U12 Jarosławem Wołąsewiczem, z Marcinem Krześniakiem trenerem PZT KN U12, Bolesławem Szmdem trenerem przygotowania fizycznego PZT, panią psycholog sportu Polą Weiner, z Trenerem Głównym PZT Tomaszem Iwańskim, Trenerem Głównym PZT przygotowania fizycznego Mieczysławem Bogusławskim, z trenerką przygotowania fizycznego, Jolantą Rusin-Krzepotą, trenerką Sandrą Zaniewską, oraz  trenerem Grzegorzem Panfilem.  Szkoliła się również podczas obozów PZT, na które była powoływana. Niezbędna stała się też współpraca Oliwii z fizjoterapeutą P. Marcinem Futymą.

Rok 2020, to również czas regularnych treningów z drugim trenerem Bartoszem Ciakiem i kilkoma sparingpartnerami, byłymi zawodnikami MKT Stalowa Wola: Wiktorią Bryniak, Marcinem Gancarczykiem, Przemysławem Siodą oraz Mikołajem Olszowym. Szczególnym zaszczytem jest fakt, że  Oliwia została zawodniczką młodzieżowej kadry narodowej U12 i będzie reprezentować Polskę w rozgrywkach europejskich. Po 7 latach treningów, marzenia się spełniają.