Za nami Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Młodzików. Dziękujmy wszystkim za dużo sportowych emocji i wspaniałą zabawę.

Kategoria Młodzików gra pojedyncza

W rywalizacji wzięło udział 14 zawodników, z czego aż sześciu reprezentowało Miejski Klub Tenisowy. W pierwszym pojedynku półfinałowym, w drugim secie z gry wycofał się Dawid Kiełb, dzięki czemu do finału awansował Avian Newbiggin-Watts, zaś w drugim spotkaniu półfinałowym Olaf Cieciora, po bardzo wyrównanym pojedynku, pokonał Aleksandra Filipa 7/5 7/5. W finale lepszy okazał się Olaf Cieciora, który w dwóch setach wygrał z Avianem Newbiggin-Watts 6/2 6/3.

Kategoria Młodzików gra podwójna

W finale gry podwójnej para Olaf Cieciora/Aleksander Filip pokonała duet Dawid Kiełb/Avian Newbiggin-Watts 6/3 6/4. Trzecie miejsce zajęły pary: Filip Oleksak/Alexander Karapetyna oraz Maksymilian Cach/Karol Krawczyk.

Kategoria Młodziczek gra pojedyncza

Do rywalizacji o tytuł Mistrzyni Województwa Podkarpackiego przystąpiło 8 zawodniczek, w tym dwie z Miejskiego Klubu Tenisowego. W tej kategorii najlepsza okazała się Izabela Kawalec, która w finale pokonała Emilię Woźnik 6/3 6/3. Trzecie miejsce zajęły Kinga Rogala i Natalia Dobiecka.

Kategoria Młodziczek gra podwójna

W tej kategorii najlepsza okazała się para Emilia Woźnik/Izabela Kawalec, która w finale pokonała parę Natalia Dobiecka/Weronika Kawa. Trzecie miejsce zajęły pary Kinga Rogala/Nina Vanessa Węgrzyn i Aleksandra Pisiak/Kamila Wolan.