Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy z radością poinformować, że Pan Andrzej Pyzara, Prezes naszego Klubu MKT Stalowa Wola, będący jednocześnie Prezesem Podkarpackiego Związku Tenisowego, zdecydowaną większością głosów (96%), został wybrany do Zarządu Polskiego Związku Tenisowego. To ogromne wyróżnienie dla miasta Stalowa Wola i dla regionu. Prezesem PZT ponownie został wybrany Mirosław Skrzypczyński z Zielonej Góry a Andrzej Pyzara wchodzi w skład Zarządu wraz z Ryszardem Robaszkiewiczem (Bydgoszcz), Dariuszem Łukaszewskim (Bytom), Tomaszem Matuszewskim (Kalisz), Marcinem Kowalem (Lublin) i Mariuszem Ozdobą (Gdańsk). Podkreślić należy, że Prezes Andrzej Pyzara jest pierwszym w historii Członkiem Zarządu PZT z Podkarpacia i pierwszym w historii Członkiem Zarządu polskiego związku sportowego ze Stalowej Woli.

 

–  „Bardzo mnie cieszy, że będę mógł mieć wpływ na rozwój polskiego tenisa, mam nadzieje, że z korzyścią również dla Podkarpacia i Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli, który jak wiadomo od zawsze jest bliski mojemu sercu. Wybór do tak znamienitego gremium jest ogromnym wyróżnieniem, ale chciałbym podkreślić, że oprócz dobrej współpracy i dużego wsparcia ze strony Klubów z Podkarpacia, moja praca została dostrzeżona przede wszystkim w działalności związanej z MKT, dlatego chciałbym serdecznie podziękować Zarządowi, Pracownikom, Trenerom i Członkom naszego Klubu, również Zawodnikom odnoszącym sukcesy, dzięki którym było i jest głośno o Stalowej Woli. Bardzo istotnym składnikiem, o którym należy pamiętać, jest znakomita współpraca z Miastem Stalowa Wola i Panem Prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym oraz Starostwem Stalowowolskim i Panem Starostą Januszem Zarzecznym. Wszystkim bardzo dziękuje za gratulację i wsparcie: ” – powiedział Andrzej Pyzara, Członek Zarządu Polskiego Związku Tenisowego.