W dniach 18 – 20 grudnia 2021 zawodnicy MKT Stalowa Wola: Kacper Cisłak, Maksymilian Kotulski, Karol Krawczyk, Filip Oleksak i Alexander Karapetyan uczestniczyli w turnieju WTK U14 organizowanym przez KS Grzegórzecki Kraków. Spośród naszych zawodników w fazie ćwierćfinałowej znaleźli się Karol, Filip oraz Alexander. Karol Krawczyk uległ w ćwierćfinale, rozstawionemu z nr 1 w turnieju, Maksymilianowi Puchalskiemu z Klubu Miedzeszyn Warszawa 3:6; 5:7 natomiast Filip Oleksak pokonał w drodze do półfinału 6:0;6:1 zawodnika KS Grzegórzecki Kraków Mikołaja Marczaka. Zwycięstwo w ćwierćfinale i awans do półfinału zapewnił sobie także Alexander Karapetyan pokonując 6:1;6:0 Leonarda Ucher z WTS DeSki Warszawa.

W fazie półfinałowej doszło do pojedynku zawodników MKT Stalowa Wola Alexandra Karapetyana i Filipa Oleksaka w którym zwyciężył Alex 6:2;6:3.

W finale turnieju Alexander Karapetyan, po bardzo wyrównanym pojedynku, pokonał turniejową „jedynkę” Maksymiliana Puchalskiego z Klubu Miedzeszyn Warszawa 7:6; 6:3.

Wisienką na torcie krakowskiego turnieju było zwycięstwo naszej pary deblowej Alexander Karapetyan-Filip Oleksak nad parą Puchalski Maksymilian-Leonard Ucher 7:5; 6:3.

Warto zaznaczyć, iż to kolejny bardzo udany występ podopiecznych trenera Włodzimierza Pikulskiego na turnieju organizowanym przez KS Grzegórzecki Kraków.